Medarbejdere

Lars Petersen

Adm. Direktør

m: lars@ops.dk

Klaus Petersen

Entrepriseleder - Stål

m: klaus@ops.dk

Anton Hviid

Entrepriseleder - VVS & Blik

m: anton@ops.dk

André Grøntved

Entrepriseleder - Energi

m: andre@ops.dk

Kurt Jakobsen

Regnskabschef

m: kurt@ops.dk

Jette Frehr

Sekretær - Frederikshavn

m: jette@ops.dk

Robert Kristensen

Daglig leder - Skagen

m: robert@skagenvvs.dk

Mette Kjærsgaard

Sekretær - Skagen

m: mette@skagenvvs.dk

Kim Christensen

Montør - Ålbæk

Peter Sørensen

Daglig leder - Læsø

m: oensvvs@ops.dk

Kim Vangsted

Daglig leder - Hjørring

m: kimvangsted@ops.dk

Tekniq Garanti Logo.png
Tekniq Kvalitet Logo.jpg
VE installatoer Logo.jpg
Koelebranchens miljoeordning logo.png
CE-ISO-EN 1090-Logo.png
  • Facebook
  • LinkedIn Social Ikon